• Головна
  • Новини
  • Лікування інсульту – задача мультидисциплінарної команди професіоналів

Лікування інсульту – задача мультидисциплінарної команди професіоналів

13 листопада 2016 р.

В конференц-залі Універсальної клініки «Оберіг» 12 листопада 2016 року відбувся тренінг-практикум «Мультидисциплінарна команда інсультного відділення: спільні зусилля задля кращого результату. Клінічний розбір пацієнтів» в рамках Інформаційно-освітнього форуму для фахівців «Академія інсульту – 2016». Клініка «Оберіг» виступила генеральним медичним партнером заходу.

Щорічно 29 жовтня проводиться Всесвітній день боротьби з інсультом. Це небезпечне гостре захворювання, яке є другою за частотою причиною смертності населення в Україні. На жаль, багато громадян нашої країни, які постраждали від інсульту, не отримують ефективної допомоги за міжнародними стандартами. Інсультний центр Універсальної клініки «Оберіг» не тільки займається веденням пацієнтів, але й активно ділиться сучасними знаннями з іншими фахівцями щодо всіх аспектів інсульту: діагностики, лікування та реабілітації.

Академія інсульту: виступає М.В. Гуляєва
Академія інсульту: виступає М.В. Гуляєва

Протягом листопада Інсультний центр бере участь в заходах освітньо-профілактичної програми «Стоп інсульт», які спрямовані на підвищення обізнаності медичної спільноти та пересічних громадян з питань профілактики та боротьби з інсультом. В нашій клініці 4-6 листопада пройшов тренінг «Порушення ковтання (дисфагія) у пацієнтів після інсульту», а 18-20 листопада відбудеться тренінг «Ерготерапія в програмах реабілітації пацієнтів після інсульту. Модуль 1». Тренінг-практикум «Мультидисциплінарна команда інсультного відділення: спільні зусилля задля кращого результату. Клінічний розбір пацієнтів» увійшов в програму триденного Інформаційно-освітнього форуму для фахівців «Академія інсульту – 2016». Захід викликав чималий інтерес в фаховому середовищі: його відвідало більше 130 осіб.

Своїми знаннями зі слухачами поділились спеціалісти Інсультного центру Універсальної клініки «Оберіг»: завідувач відділенням Ю.В. Фломін, керівник науково-організаційного відділу М.В. Гуляєва, провідні фахівці фізичної реабілітації Романишин М.Я., Піотнківська Н.І. та Піонтківський М.І., логопед Ю.П. Защипась. Їхні виступи були присвячені темам надання медичної допомоги пацієнтам з гострим інсультом; відновленню рухової активності, мовленевих функцій та ковтання, повсякденної життєдіяльності; формуванню індивідуальної реабілітаційної програми та особливостям роботи мультидисциплінарної команди Інсультного центру.

Якщо ваша близька людина постраждала від інсульту, не залишайтесь наодинці з бідою! Чим раніше розпочата реабілітація, тим більше шансів на відновлення! Телефонуйте в Інсультний центр Універсальної клініки «Оберіг» за номером (044) 521 03 03 або (063) 521 03 03.

Направлення:
Інсульт
Відділення:
Інсультний центр
Теги:
інсульт, інсультний центр