• Головна
  • Новини
  • Локальний формуляр лікарських засобів універсальної клініки «Оберіг»

Локальний формуляр лікарських засобів універсальної клініки «Оберіг»

4 травня 2011 р.

Довіряючи лікарям власне здоров'я, нам хочеться бути впевненими у тому, що призначене медикаментозне лікування буде ефективним і принесе очікуваний результат. На жаль, отримуючи довгий перелік приписаних лікарем медикаментів, ми не можемо об'єктивно оцінити їх доцільність, безпечність та ефективність. Доводиться брати на віру приписане лікарем та, дотримуючись рекомендацій, щоденно приймати безкінечну кількість ліків, що не завжди виправдовують себе.

Універсальна клініка «Оберіг» піклується про своїх пацієнтів і для забезпечення кваліфікованої і результативної медичної допомоги керується європейськими стандартами та використовує лише зареєстровані МОЗ України лікарські засоби, які мають рівень доказовї клінічної ефективності не нижчу рівня «С» за Оксфордською класифікацією. А це означає, що ефективність усіх засобів, що використовуються перевірена в одному або кількох клінічних дослідженнях, або вони мають багаторічний позитивний досвід використання в практичній медицині розвинутих країн.

Наразі в Україні «Оберіг» - це клініка, де лікарі при визначенні схеми лікування і дозування лікарського засобу керуються Локальним Формуляром лікарських засобів – спеціальним документом, який містить вичерпний перелік ліків, дозволених до застосування з позиції ефективності та безпеки. Призначаючи медикаментозне лікування, лікар універсальної клініки «Оберіг» пропонує пацієнту брендований (оригінальний) препарат, а в разі наявності генериків – також і терапевтично еквівалентний генерик з доведеною біоеквівалентністю та відомим походженням. Локальним Формуляром категорично заборонено використання в лікувальному процесі біологічно активних добавок (БАДів), а також обмежено використання лікарських засобів із недоведеною ефективністю (так звані «бабусині препарати»), обіг яких здійснювався на території колишнього Радянського Союзу.

Окрім цього, Формуляром не допускається призначення лікарями Клініки для одночасного прийому більше 4-х препаратів при плановому лікуванні (окремо регламентується лікування на етапі реанімації та інтенсивної терапії) та в деяких інших спеціально обумовлених випадках.

Проходячи лікування в «Універсальній клініці Оберіг», кожний пацієнт може бути впевненим у тому, що призначені йому ліки ефективні, безпечні та використовуються у відповідності до затверджених зразків клінічної практики. До того ж охочі можуть ознайомитися з переліком лікарських засобів, які входять до Локального Формуляру клініки, оскільки ми прагнемо будувати стосунки з нашими пацієнтами на довірі та відкритості. Партнерство - це запорука досягнення найкращого результату у процесі лікування і це наша щоденна робота!

Направлення:
Відділення:
Клініко-консультативне відділення (Поліклініка)
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»