• Головна
  • Новини
  • Результати роботи Інсультного центру клініки «Оберіг» у порівнянні з результатами кращих Інсультних центрів світу

Результати роботи Інсультного центру клініки «Оберіг» у порівнянні з результатами кращих Інсультних центрів світу

24 березня 2014 р.

Кращі Інсультні центру розвинених країн світу довели на практиці, що систематизація, обробка та аналіз результатів діагностики, лікування та реабілітації хворих з інсультом, позитивно впливає на роботу з пацієнтами та веде до постійного удосконалення допомоги. Тому, в усьому світі існує практика ведення внутрішніх зведених документів, Регістрів інсульту, де систематизовані ключові показники по кожному пацієнтові. Така робота не є простою формальністю, а дозволяє оцінювати найбільш ефективні маніпуляції та інтервенції в роботі з пацієнтами.

Інсультний центр клініки «Оберіг», впроваджуючи кращий світовий досвід лікування пацієнтів з інсультом, також веде постійне внутрішнє оцінювання результатів власної роботи. Починаючи з 2010 року, до Інсультного Центру було госпіталізовано 569 хворих. На сьогоднішній день, ми – єдиний медичний заклад, який веде внутрішній Регістр інсульту та порівнює результати своєї роботи з показниками кращих Інсультних центрів розвинутого світу.

Інсультний центр клініки «Оберіг»
Інсультний центр клініки «Оберіг»

Які показники входять до Регістру Інсульту?

Кожний пацієнт, якого госпіталізують до Інсультного центру на початку проходить об’єктивну оцінку стану за кількома неврологічними шкалами, загальноприйнятими у розвинених країнах світу.

Шкала NIHSS (National Institutes of Health Stroke Scale) – оцінка тяжкості неврологічної симптоматики у пацієнта.

Індекс Бартела – оцінка стану пацієнта за цим індексом проводиться з метою оцінки ступеню незалежності від будь-якої сторонньої допомоги (фізичної або вербальної).

Шкала Ренкіна – оцінка інвалідизації та вимір функціональної незалежності пацієнта, який переніс інсульт. Ця шкала дозволяє об’єктивізувати динаміку симптомів та функціональних порушень у хворого, оцінити ефективність реабілітаційних заходів, необхідність використання допоміжних практик.

Після закінчення терміну лікування і реабілітаційної програми та виписки пацієнта, лікарі та реабілітологи Центру проводять повторну оцінку його стану. Динаміка по кожному пацієнту фіксується в електронний Регістр, а це в свою чергу дозволяє робити об’єктивні узагальнені висновки по результативності реабілітаційних програм для конкретного пацієнта та у Центрі в цілому.

Відкритість у поширенні результатів роботи з пацієнтами, які перенесли інсульт є важливою складовою постійного процесу удосконалення медичної допомоги. Ми вважаємо обов’язком будь-якого медичного закладу, ділитися результатами своєї роботи з пацієнтами. Саме тому, універсальна клініка «Оберіг» готує для Вас зручну інфографіку з результатами роботи Інсультного Центру протягом 2010 -2013 років.

Результативність – основний критерій роботи команди Інсультного центру з пацієнтами
Результативність – основний критерій роботи команди Інсультного центру з пацієнтами

Кожний показник (реабілітаційна динаміка пацієнтів, відсоток ускладнень, смертність) при госпіталізації, під час лікування та реабілітації та при виписці ми порівнюємо з відповідними показниками визнаних Інсультних центрів і можемо з упевненістю стверджувати, що наші показники не відрізняються від середніх по Європі та Північній Америці.

Ви можете особисто переконатися в цьому, звернувшись за допомогою до Інсультного центру клініки «Оберіг».

Результативність – основний критерій роботи команди Інсультного центру з пацієнтами, які перенесли інсульт. Кожний пацієнт має власні очікування від лікування та реабілітації після інсульту: хтось в житті «до інсульту» грав на гітарі, і хоче відновити чутливість кожного пальця після хвороби, комусь важливо «згадати», як керувати автомобілем, а для когось достатньо вміти обслуговувати себе самостійно (вдягатись, чистити зуби, їсти). Команда лікарів та реабілітологів Інсультного центру формує виключно індивідуальний підхід до реабілітації кожного пацієнта, враховуючи не тільки його стан, вік, тяжкість перенесеного інсульту, а і, в першу чергу, побажання та очікування пацієнта та його близьких.

Пам’ятайте, що інсульт – не вирок, а хвороба, яку можна перемогти, найбільша вірогідність досягнути кращого результату – отримання медичної допомоги в спеціалізованому Інсультному центрі, під наглядом команди професійних фахівців.

Направлення:
Інсульт, Діагностика інсульту, Реабілітація після інсульту
Відділення:
Інсультний центр
Теги:
діагностика інсульту, інсульт, лікування інсульту, нейрореабілітація, реабілітація після інсульту, регістр інсульту