Спеціалізований майстер-клас для фахівців УЗД

3 липня 2019 р.

4-й рік в Україні проводиться міжнародна наукова конференція «Інсульт: гарячі теми – 2019 (Summer Stroke Summit – 2019)», програма якої та лекторський склад погоджується міжнародним Оргкомітетом та Європейською інсультною організацією (ESO).

Медичний центр «Універсальна клініка «Оберіг», в якій вже майже 10 років успішно надається допомога пацієнтам з інсультом у відділенні Інсультний центр – є одним із організаторів та головних медичних партнерів заходу Summer Stroke Summit – 2019. Нагадаємо, що Інсультний центр клініки «Оберіг» надає допомогу пацієнтам в гострому періоді інсульту та забезпечує ранню реабілітацію.

Одним із важливих моментів в профілактиці повторного інсульту є визначення підтипу ішемічного інсульту та визначення тактики подальшого лікування пацієнтів в перші 2-4 тижні гострого періоду. УЗД судин голови та шиї у пацієнтів, що перенесли інсульт, дозволяє визначити необхідність та доцільність нейрохірургічних втручань, діагностуючи прохідність кровоносних судин, які забезпечують кровоплин у головному мозку.

В рамках міжнародної конференції в клініці «Оберіг» був проведений спеціалізований майстер-клас для фахівців УЗД за участі Д-ра Алессандро Терруцці – нейросонолога із Медіклінік м. Дубай та проф. Фабієн Перрен – нейросонолога із університетської клініки Цюріху, які працювали із фахівцями УЗД, проводили порівняння протоколів діагностичних досліджень та на практиці відпрацьовували із лікарями УЗД сучасні підходи та технології в нейросонології.

Направлення:
Інсульт, Діагностика інсульту, УЗД
Відділення:
Діагностичне відділення, Інсультний центр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»