• Головна
  • Новини
  • Тепер в універсальній клініці «Оберіг» щодня приймає лікар дитячий невролог, фахівець найвищої кваліфікації з багаторічним досвідом практичної роботи Чепіга Людмила Сергіївна

Тепер в універсальній клініці «Оберіг» щодня приймає лікар дитячий невролог, фахівець найвищої кваліфікації з багаторічним досвідом практичної роботи Чепіга Людмила Сергіївна

1 грудня 2010 р.

Нічне нетримання сечі (енурез) ... Це проблема дитини? Сім'ї? Цей запах ... Міняти щодня постіль, прати, прасувати. Чому? Винуваті очі дитини, зіпсований настрій батьків ... І так майже кожного ранку.

Людмила Сергіївна пропонує подивитися на цю проблему інакше. Перед Вами вранці стоїть мокрим Ваша дитина, від якого пахне. Зверніть увагу: це ВАШ дитина. Заспокойтеся. Підтримайте дитини голосом, поцілунком, посмішкою. Є прості і дуже хороші слова: «Ти виростеш, ти впораєшся, ти навчишся утримувати сечу, і це відбудеться дуже, дуже скоро». - Такі слова в різних інтерпретаціях слід повторювати щоранку. Коли дитина прокидається сухим, необхідно похвалити його, підкресливши кілька разів, що він може контролювати нічне нетримання сечі. Дотримуючись цих простих рекомендацій, Ви досягнете позитивного результату обов'язково. Енурез пройде. І для цього не потрібно великої кількості ліків і медичних процедур. Просто Ваша підтримка - спробуйте!

Так, дійсно, одна з можливих частих причин нічного нетримання сечі (енурезу) - глибокий сон дитини. Зазвичай у таких дітей немає змін інтелектуальної сфери, нічого не змінено в неврологічному статусі, відсутні зміни в аналізах сечі, тому шлях до одужання може бути таким, як описано вище. Однак зустрічаються і більш складні випадки, де без професійної допомоги дитячого невролога та спеціальних методів досліджень вже не обійтися.

Отже, кредо нашого спеціаліста - не нашкодь! Більшість людей, звертаючись до дитячого невролога, очікують напрямків на дослідження та призначення ліків, однак це потрібно не завжди. Важливо відрізнити стану, які дійсно потребують спеціальної діагностиці та медикаментозному лікуванні.

Лікар - дитячий невролог універсальної клініки «Оберіг» - Чепіга Людмила Сергіївна консультує маленьких пацієнтів (і їх батьків) за всіма напрямами дитячої неврології, серед яких: нічне нетримання сечі (енурез), зайві рухи (синдром збільшеною нервово-рефлекторної збудливості), порушення мови і затримка мовного розвитку, порушення сну, епілепсія та епілептичні напади, паралічі, парези будь-якої етіології, порушення крупної і дрібної моторики, ходи, захворювання нервово-м'язових з'єднань (дегенерації та дистрофії), захворювання м'язів, нервів, затримка розвитку, церебрастенический синдром та ін .

В універсальній клініці «Оберіг» Ви і Ваша дитина отримуєте не тільки консультацію лікаря дитячого невролога, у нас є можливість запропонувати весь спектр необхідних інструментальних, функціональних та лабораторних досліджень. Медикаментозне лікування буде призначатися тільки за Вашим інформованої згоди. У своїй практиці Людмила Сергіївна не використовує великої кількості медикаментів. Завжди даються поради по реабілітаційним заходам, спрямованим на повну соціалізацію дитини, в тому числі і в дитячому колективі. Забезпечується тривале спостереження і диспансеризація дітей із встановленими неврологічними розладами і захворюваннями.

Людмила Сергіївна Чепіга, крім значного досвіду практичної роботи, має вищу атестаційну категорію по дитячій неврології, неодноразово підвищувала свою кваліфікацію на циклах удосконалення з неврології дитячого віку, пограничних станів, дитячої психіатрії, спадкових захворювань нервової системи, на циклі «епілептології» в Російському державному медичному університеті, стажувалася в Канаді, брала участь у навчальних семінарах Європейської епілептичної академії.

УВАГА! Усвідомлюючи соціальну відповідальність перед маленькими пацієнтами та їхніми батьками, універсальна клініка «Оберіг» вводить з 1 грудня 2010 року спеціальну програму, в рамках якої кожен безкоштовно може отримати одноразову консультацію лікаря дитячого невролога Чепіги Л. С.

Такі консультації проводяться кожен 2-й і 4-й вівторок потокового місяця в межах графіка прийому лікаря в зазначені дні за попереднім записом (телефон для запису 390-03-03). У грудні 2010 року соціальний прийом дитячого невролога відбудеться у вівторок 14 і 28 грудня. Попередній запис обов'язковий!

Головне кредо нашої роботи - не нашкодити і шукати вихід з ситуації разом з маленьким пацієнтом і його батьками! Не втрачайте часу, ми допоможемо вирішити Вашу проблему!

Направлення:
Дитяча неврологія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»