• Головна
  • Новини
  • Вакцинація проти грипу 2009/10 з клінікою «Оберіг» (грип, свинячий грип, вакцинація, щеплення, лабораторна діагностика)

Вакцинація проти грипу 2009/10 з клінікою «Оберіг» (грип, свинячий грип, вакцинація, щеплення, лабораторна діагностика)

30 вересня 2009 р.

З 5 жовтня 2009 року у Вас є можливість зробити щеплення від сезонного епідемічного грипу в сучасному вакцинаційному кабінеті клініки «Оберіг».

У своїй роботі Ми використовуємо саму технологічну і безпечну віросомную вакцину Inflexal V («Інфлексал В»), виробництва швейцарської компанії Berna Biothech з актуальними штамами вірусу грипу сезону 2009/2010 р. штамовий склад вакцини відповідає рекомендаціям ВООЗ для Північної півкулі та рішенням Євросоюзу за складом протиепідемічних грипозних вакцин, що приймаються перед кожним сезоном. Вакцина Inflexal V («Інфлексал В») з максимальною безпекою застосовується у дітей з 6-місячного віку.

Слід пам'ятати, що розвиток імунного захисту, починається з 2-го дня після вакцинації, і досягає максимуму протягом 2-3 тижнів, тому рекомендується робити щеплення якомога раніше. Тривалість вакцинального імунітету коливається від 6 до 12 місяців.

За прогнозами, пік епідемії грипу в Україні очікується в середині грудня - наприкінці січня. Вакцинацію рекомендується проводити завчасно, оптимально - у жовтні-листопаді. Тим не менш, можна щепитися і в більш пізні терміни, оскільки розвиток епідемії можливо аж до березня. Для досягнення максимальної безпеки прищепної кампанії у клініці «Оберіг» обов'язковим є предвакцінаціонний огляд лікарем терапевтом або педіатром.

Клініка «Оберіг» готова протистояти новій серйозній загрозі - можливій пандемії нового A/N1H1 (частіше відомого як «свинячий») грипу. Для цього весь медичний персонал клініки вакцинований проти сезонного грипу і пройшов спеціальне навчання роботі медичних установ в умовах можливої ​​пандемії. Також клініка пропонує специфічну діагностику «свинячого» грипу на етапі скринінгу і остаточного підтвердження діагнозу (термін виконання аналізу 4 робочих дні)

Згідно з рекомендаціями по практиці імунізації США (Advisory Committee on Immunisation Practices, ACIP) обов'язково слід провести вакцинацію проти грипу таким категоріям населення:

  • Особи старше 50 років;
  • Дорослі і діти, які страждають хронічними бронхолегеневими (включаючи бронхіальну астму) захворюваннями;
  • Дорослі і діти, що підлягають постійному медичному спостереженню і знаходилися на стаціонарному лікуванні в попередньому році з приводу метаболічних розладів (включаючи цукровий діабет), захворювання нирок, імуносупресії;
  • Жінки, які перебувають у II і III триместрах вагітності;
  • Лікарі, медсестри та інший персонал лікарень та амбулаторних установ. Не пропустіть можливість захистити себе і свою родину до початку епідемії.

Телефонуйте прямо зараз 390-03-03 - ми відповімо на всі Ваші запитання!

Направлення:
Вакцинація (щеплення для дорослих та дітей)
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»