• Головна
  • Новини
  • Запроваджуємо досвід провідних світових експертів в роботі Інсультного центру

Запроваджуємо досвід провідних світових експертів в роботі Інсультного центру

6 червня 2017 р.

Незважаючи на початок літа, в Універсальній клініці «Оберіг» продовжуються освітні заходи для медичних спеціалістів. Інсультний центр представив новий міждисциплінарний формат навчання для фахівців, що займаються проблемами інсульту. В клініці «Оберіг» 3 червня 2017 року відбувся Літній інсультний симпозіум «Інсульт: гарячі теми» за підтримки Української асоціації боротьби з інсультом, Європейської організації інсульту (ESO) та Ініціативи ANGELS. В конференц-залі зібралися гості з усієї України, зацікавлені в актуальних питаннях діагностики та лікування інсульту.

Для участі в заході були запрошені доповідачі з країн Європи. Симпозіум проводився в англомовному форматі з наданням синхронного перекладу. Головні спікери проекту – відомі спеціалісти в галузі інсульту: невролог проф. Дерк Крігер (Derk W. Krieger), лікар-нейрохірург доцент Ральф Кокро (Ralf A. Kockro), доктор-нейросонолог Алессандро Терруцці (Alessandro Terruzzi). Проект був створений для обміну досвідом та знаннями між спеціалістами в галузі судинної неврології, нейрохірургії, інсультології, УЗ-діагностики.

Літній інсультний симпозіум
Літній інсультний симпозіум

На симпозіумі виступив Лев Приступюк, консультант Ініціативи ANGELS в Україні, який познайомив слухачів з проектами ESO-EAST та ANGELS Ініціатива, запровадженими Європейською організацією інсульту (ESO). Завідувач Інсультного центру клініки «Оберіг», к.мед.н. Фломін Ю.В. та д.мед.н. Щеглов Д.В. (ДУ «Науково-практичний центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМН України») розповіли про сьогодення та майбутнє надання допомоги при інсульті в Україні.

Проф. Дерк Крігер представив слухачам доповіді про нові рекомендації щодо гострого інсульту, а також про засади створення інсультного центру. Доцент Ральф Кокро поділився сучасними хірургічними підходами в лікуванні внутрішньомозкового крововиливу. Доктор Алессандро Терруцці розповів про використання ультрасонографії в гострому періоді інсульту. Крім традиційних лекцій, професор Крігер запропонував новий для України формат навчання на основі обговорення клінічних випадків – «grand round».

В Універсальній клініці «Оберіг» дотримуються тільки актуальних європейських стандартів та протоколів лікування, які використовують в провідних світових інсультних центрах. Ми постійно обмінюємося досвідом з закордонними колегами та слідкуємо за розвитком медичної науки. Цілеспрямована робота спеціалістів Інсультного центру клініки «Оберіг» та використання найсучасніших методик лікування і нейрореабілітації повертає пацієнтів до активного повноцінного життя!

Направлення:
Інсульт, Діагностика інсульту, Реабілітація після інсульту
Відділення:
Інсультний центр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»