Загальна інформація

Медичний центр «Універсальна клініка «Оберіг» (ТОВ «КАПИТАЛ») – один з найбільших приватних інвестиційних проектів в галузі охорони здоров’я України, реалізований у XXI сторіччі. Розпочавши роботу в травні 2008 року, заклад ствердився як сучасна недержавна багатопрофільна лікарня, де мають змогу отримувати амбулаторну і стаціонарну медичну допомогу високої якості громадяни України та пацієнти з усього світу. В травні 2019 року МЦ «Універсальна клініка «Оберіг» за результатами державної акредитації підтвердив вищу категорію закладу з надання медичної допомоги за всіма напрямками, передбаченими ліцензією МОЗ України на здійснення медичної практики.

Ми працюємо дотримуючись універсальних правил надання медичної допомоги, які притаманні кращим медичним закладам розвинутого світу: професіоналізм, прозорість, відкритість, чесність, дотримання медичних стандартів та пріоритетність індивідуальних потреб кожного пацієнта та його близьких.

Відповідальність перед пацієнтами та співробітниками забезпечується веденням справи згідно вимог діючого законодавства України та впровадженням кращих зразків клінічної практики розвинутих країн, постійним інвестуванням у підвищення кваліфікації фахівців та розвиток матеріальної бази клініки.

«Універсальна клініка «Оберіг» має чітко сформульовану місію, якої дотримуються усі працівники клініки і принципи роботи, уособлені та втілені у нашому девізі – розумна медична допомога, для всіх і кожного.

Універсальна клініка «Оберіг»
Універсальна клініка «Оберіг»

Для забезпечення виконання місії організації в універсальній клініці «Оберіг» створено систему надання медичної допомоги з врахуванням потреб пацієнта від моменту звернення за допомогою до повного одужання чи максимального відновлення з акцентом на первинну і вторинну профілактику, ранню та точну діагностику, ефективне лікування та реабілітацію. Ми надаємо медичну допомогу базуючись виключно на рекомендаціях доказової медицини в рамках чинних стандартів надання медичної допомоги, використовуючи локальні клінічні протоколи та Локальний формуляр лікарських засобів.

Відповідальність перед пацієнтами та співробітниками забезпечується веденням справи згідно вимог діючого законодавства України
Відповідальність перед пацієнтами та співробітниками забезпечується веденням справи згідно вимог діючого законодавства України

«Універсальна клініка «Оберіг» володіє вичерпними можливостями для діагностики та лікування різноманітних захворювань, серед яких: інноваційна медична інформаційна система, потужне діагностичне відділення (МСКТ, МРТ, рентген, УЗД, мамографія та ін.), клініко-консультативна поліклініка та дитяча поліклініка, стаціонари для дорослих та дітей, сучасні відділення анестезіології та інтенсивної терапії, інтелектуальний операційний блок, власні клініко-діагностична лабораторія та централізоване стерилізаційне відділення, спеціалізовані медичні центри.

Особливістю роботи лікарні є створення мультидисциплінарних команд фахівців для комплексного вирішення складних медичних проблем шляхом формування спеціальних функціональних підрозділів – центрів, де концентруються спеціалісти різних профілів з метою досягнення кращого результату. Серед спеціалізованих центрів універсальної клініки «Оберіг» вже визнані лікарями та пацієнтами: Центр здоров’я жінки, Гастроцентр, Інсультний центр, Дитячий аллергоцентр, Центр інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології, Центр психосоматики та депресій, Центр пластичної хірургії, Патогістологічний центр та ін.

Особливістю роботи лікарні є створення мультидисциплінарних команд фахівців для комплексного вирішення складних медичних проблем шляхом формування спеціальних функціональних підрозділів – центрів, де концентруються спеціалісти різних профілів з метою досягнення кращого результату
Особливістю роботи лікарні є створення мультидисциплінарних команд фахівців для комплексного вирішення складних медичних проблем шляхом формування спеціальних функціональних підрозділів – центрів, де концентруються спеціалісти різних профілів з метою досягнення кращого результату

Ми докладаємо щоденних зусиль для поліпшення обслуговування наших пацієнтів та надання медичної допомоги майстерного професійного рівня. Колектив клініки не зупиняється в розвитку ні на день. Ми впевнені, що кожен наш фахівець намагається робити все залежне від нього задля досягнення найкращого медичного результату.

Кожна людина час від часу потребує медичної допомоги. Можливо, ми не дуже хочемо про це думати, але здоров’я це не постійна величина. Коли у нас, наших дітей або батьків, родичів або друзів міцне здоров’я і вони не хворіють – нам добре. Якщо ж зі здоров’ям виникають проблеми, нам дуже важливо знайти лікаря або медичний заклад, який допоможе ефективно і безпечно подолати проблеми з адекватними витратами часу і коштів. Часто нам потрібна порада як зберегти здоров’я, і ще більше ми потребуємо фахової роботи лікарів у разі серйозної хвороби.

Як вибрати лікаря або лікарню? Як набути впевненості у результаті діагностики та лікування захворювання і забезпечити ефективну реабілітацію? Що робити за умов, коли стан державної медицини не завжди відповідає нашим потребам? Як зробити ефективними інвестиції у збереження і відновлення здоров’я? Як і кому, врешті, довірити опікуватись власним здоров’ям? Відповідь на ці питання, на наш погляд, очевидна – звернутися за медичною допомогою до Універсальної клініки «Оберіг».