Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Універсальна клініка «Оберіг»

Універсальна клініка «Оберіг» розпочала роботу в 2008 році, керуючись кредо “розумна медична допомога”. З тих пір ми працювали чесно й прозоро, лікували доказово, раціонально й виключно ефективно.

“Оберіг” розвивається. У лікуванні кидає виклик онкозахворюванням в Україні, залишаючись універсальною клінікою й впроваджуючи інновації в усіх напрямах.

Про клініку
Бачення
Розумна медична допомога
Про клініку

Універсальна клініка “Оберіг” - багатопрофільна клініка доказової медицини, яка надає сучасну високоспеціалізовану медичну допомогу дорослим і дітям. Головне наше кредо - “розумна медична допомога”. 

Із введенням у дію влітку 2020 року нового інноваційного корпусу клініка надає повний цикл медичних послуг пацієнтам з онкозахворюваннями, виконує високотехнологічні оперативні втручання, які включають, у тому числі, трансплантацію печінки й нирок дорослим і дітям.

Ми започаткували працевлаштування високопрофесійних лікарів на повну зайнятість з легальною оплатою праці, забезпечивши їх усім необхідним сучасним обладнанням для надання медичної допомоги. Серед наших лікарів - 5 докторів медичних наук, 22 кандидати медичних наук, 11 заслужених лікарів України, 2 заслужених працівники охорони здоров’я.

Нам виказали довіру світові лідери у виробництві високотехнологічного медичного обладнання Siemens, Varian, уклавши угоду на відкриття регіональних референтних центрів для навчання лікарів.

"Оберіг" сьогодні - це:

  • 148 ліжок в 6 стаціонарних відділеннях

  • 16 ліжок інтенсивної терапії

  • 17 ліжок денного стаціонару

  • 6 операційних

  • найпотужніший діагностичний центр в Україні: 2 нові апарати МРТ (1,5 і 3 Тесла), 3 нові КТ (128, 64, 20 зрізів), 16 апаратів УЗД (із них 6 експертного рівня), мамограф із томосинтезом

  • більше 50 клініко-консультативних кабінетів

  • власна лабораторія

  • більше 600 співробітників.

Наша мета - надання медичної допомоги європейського рівня пацієнтам в Україні. Ми створили всі необхідні умови для того, щоб наші громадяни отримували лікування європейського рівня в Україні.

Бачення

Місія: змінити уявлення українців про лікарню та медицину.

Щоб втілити це, для пацієнтів ми – клініка здорової медичної культури:

• пацієнт отримує допомогу, телефонуючи за єдиним номером.

Ми щонайменше дамо інформацію; майже завжди - будемо чекати у себе. Кожне звернення пацієнта до співробітників клініки, яким би дрібним воно не було, отримає змістовну відповідь.

• пацієнт не боїться звертатися до нас.

Ми розуміємо стан пацієнта, поважаємо його права, враховуємо особисті потреби, говоримо чесно, залучаємо до ухвалення рішень.

• ми не продаємо послуги, а дбаємо про здоров'я тих, хто нам довіряє.

для медиків ми – клініка здорової професійної культури:

• місце, де реалізуються професійні мрії.

Наш лікар знає, прагне і планує досягнення найвищих професійних стандартів.

• лікарня, де вчаться і вчать.

Наш лікар невпинно вдосконалюється та ділиться знаннями та вміннями з колегами і студентами.

• місце, де все стосується всіх.

Маємо спільні успіхи та спільні поразки, допомагаємо одне одному; завдання для кожного з нас - професійне зростання всіх членів команди.

• компетентний колектив, що справляється з найскладнішим.

Складні випадки – не виняток і не чудо, це наш профіль, а не наш героїзм.

Розумна медична допомога

Розумна медична допомога – це результативно надана медична допомога.

ВПЕВНЕНІСТЬ У РЕЗУЛЬТАТІ

Розумна медична допомога – це впевненість, що Вас не тільки вислухають, але і почують; приділять достатньо часу і уваги та запропонують оптимальне рішення, основане на постулатах традиційної медицини, яка базується на доказах, а не припущеннях.

БЕЗПЕКА І КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Розумна медична допомога – це безпека і конфіденційність пацієнтів під час перебування в клініці, сервіс та комфорт.

КОМАНДА

Розумна медична допомога – це команда високопрофесійних лікарів, медсестер і управлінців, які постійно удосконалюються.

ВІДСУТНІСТЬ ПОЛІПРАГМАЗІЇ

Розумна медична допомога – це відсутність поліпрагмазії (призначення великої кількості зайвих або неефективних ліків), завдяки функціонуванню Локального Формуляра лікарських засобів універсальної клініки «Оберіг».

Розумна медична допомога – це чесна ціна медичних послуг, яка залишається нижчою у рази в порівнянні з іноземними аналогами та є доступною більшості представників «середнього класу» в Україні.

Розумна медична допомога – це постійний добір, розвиток і навчання персоналу, інвестиції в обладнання та людей.

Розумна медична допомога – це соціальна відповідальність перед персоналом, громадою та державою, яка забезпечується офіційним працевлаштуванням усіх працівників та веденням справи у правовому полі.

ВІДКРИТІСТЬ

Розумна медична допомога – це відкритість у поширенні результатів роботи клініки, нових методик і технологій для інших лікарів, медичних закладів та суспільства в цілому, активна позиція у розвитку системи охорони здоров’я України.