У червні 2014 року я з відзнакою закінчила магістратуру Київського національного університету імені М.П. Драгоманова, за напрямом «Корекційна освіта. Логопедія та спеціальна психологія» та здобула кваліфікацію: «Логопед. Практичний психолог спеціальних закладів освіти. Викладач корекційної педагогіки та спеціальної психології».

Маю сертифікат учасника І Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми логопедії» (2011р.). За підсумками 2013 року я увійшла у склад 150 найкращих студентів м. Києва.

Брала участь у весняному таборі для дітей із щелепно-лицьовою патологією, організаторами якого виступили Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» та Міжнародна волонтерська організація «Smile Train» (США) разом зі своїми представниками – лікарями та студентами зі штату Флорида (США).

В 2013 році зайняла перше місце у ІХ Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Корекційна освіта. Логопедія». Мною були написані наукові роботи з наступних тем: «Психофізіологічні і нейропсихологічні дослідження заїкання», «Нейропсихолічні особливості мислення».

З жовтня 2013 року по червень 2014 року працювала методистом з наукової роботи Інституту корекційної педагогіки та психології. У вільний від роботи час люблю активний відпочинок у колі друзів, рідних та близьких; музику, книги, спорт.

Захоплююсь та одночасно збагачуюсь неймовірно позитивною енергією від навколишнього. Я переконана, що ми самі малюємо картину власного життя. Наскільки вона буде яскравою, неповторною та казковою, залежить від нас, від кожного, навіть від незначного моменту, поруху, погляду. Тому, насичуючи життя посмішкою, добротою, щирістю ми робимо його яскравішим! Не шкодуйте часточки себе для інших. Творіть добро і воно обов’язково повернеться – це моє життєве кредо!

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Юлія, велике Вам спасибі за доброту, чуйність, професіоналізм, вміння спілкуватися з хворими, приносити їм радість від занять! Залишайтеся такою же світлою людиною! Удачі вам!

Лариса

Відео з фахівцем