• Головна
  • Новини
  • Американський нейрохірург в Інсультному центрі універсальної клініки «Оберіг».

Американський нейрохірург в Інсультному центрі універсальної клініки «Оберіг».

15 серпня 2014 р.

Один з ключових принципів надання медичної допомоги в клініці «Оберіг» - використання кращих світових практик та стандартів лікування пацієнтів. Ми постійно звіряємо свої протоколи ведення пацієнтів з кращими зразками, які використовують в країнах з розвиненою медициною. Для цього ми налагоджуємо співпрацю з кращими клініками по всьому світу, консультуємося в інтересах наших пацієнтів з провідними медичними фахівцями Європи, Ізраїлю та США. Лікарів універсальної клініки «Оберіг» часто запрошують колеги з-за кордону в гості для обміну досвідом, і ми дуже цінуємо такого роду співпрацю, тому що знаємо - це шлях до розвитку.

Американській нейрохірург амбулаторно консультує пацієнтів універсальної клініки «Оберіг»
Американській нейрохірург амбулаторно консультує пацієнтів універсальної клініки «Оберіг»

Інсультний центр клініки «Оберіг» - підрозділ, який найбільш активно співпрацює зі світовими експертами в сфері неврології, нейрохірургії та нейрореабілітації. На підтвердження тісної професійної та дружньої співпраці на цьому тижні клініку «Оберіг» відвідав американський нейрохірург українського походження, С.Ю. Рассказов (MD, S. Rasskazoff), який протягом декількох років активно консультує лікарів Інсульного центру. Сергій Юрійович підтвердив свою кваліфікацію та отримав Ліцензію на медичну практику в Канаді, де прожив понад 9 років. З 2012 року лікар працює в Інституті нейрохірургії і нейронаук, США (Insight Institute of Neurosurgery and Neurosciences, Flint, MI, USA). Серед професійних досягнень фахівця: членство в Королівському Коледжі Лікарів і Хірургів Канади, Товаристві Нейрохірургів Канади; Член Американської Асоціації Нейрохірургів; Член Всесвітнього Товариства Стереотаксичної і Функціональної нейрохірургії.

Американській нейрохірург амбулаторно консультує пацієнтів універсальної клініки «Оберіг»
Американській нейрохірург амбулаторно консультує пацієнтів універсальної клініки «Оберіг»

Під час свого дводенного перебування в клініці С. Рассказов проконсультував пацієнтів Інсультного центру і декількох складних амбулаторних пацієнтів, поділився особливостями надання нейрохірургічної допомоги пацієнтам з неврологічними порушеннями в США. Тепер пацієнти клініки «Оберіг» будуть мати постійну можливість отримання «другої думки» від фахівця такого рівня, завдяки досягненням сучасної телемедицини.

Ми прагнемо до того, що б наші пацієнти отримували медичну допомогу європейського рівня, не виїжджаючи за межі країни. Оцінюючи результати роботи Інсультного центру, порівнюючи їх з результатами наших зарубіжних колег, ми вже зараз можемо стверджувати, що нам вдалося побудувати Центр європейського зразка в Україні. Якщо Вам необхідно «друга думка» (second opinion) нейрохірурга з США - ми можемо це організувати.

Направлення:
Інсульт, Нейрохірургія, Реабілітація після інсульту
Відділення:
Інсультний центр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»