• Головна
  • Новини
  • Діагностика та лікування ускладнень цирозу печінки на ювілейній Гастростудії

Діагностика та лікування ускладнень цирозу печінки на ювілейній Гастростудії

17 жовтня 2016 р.

В Універсальній клініці «Оберіг» 12 жовтня 2016 року відбулася ювілейна ХХ Гастростудія, присвячена алгоритмам діагностики та лікування ускладнень цирозу печінки. Захід відвідали понад 100 лікарів різної спеціалізації – гастроентерологи, ендоскопісти, терапевти.

ХХ Гастростудію відкриває Захараш Михайло Петрович, Заступник Генерального директора Універсальної клініки «Оберіг»
ХХ Гастростудію відкриває Захараш Михайло Петрович, Заступник Генерального директора Універсальної клініки «Оберіг»

В конференції взяв участь Котенко Олег Геннадійович, д.мед.н., Заслужений лікар України, керівник відділу трансплантації та хірургії печінки НІХТ імені О.О. Шалімова. Наш гість представив доповідь про лікування портальної гіпертензії та варикозного розширення вен стравоходу. Наприкінці виступу він розповів про операції трансплантації частини печінки від живого донора-родича, які проводились у відділі трансплантації та хірургії печінки НІХТ імені О.О. Шалімова.

Соловйова Галина Анатоліївна, д.мед.н., керівник Гастроцентра Універсальної клініки «Оберіг» присвятила свою доповідь проблемі печінкової енцефалопатії. Вона познайомила слухачів з тестами для діагностики мінімальної та прихованої печінкової енцефалопатії, лабораторними та інструментальними дослідженнями, алгоритмом стаціонарного ведення пацієнтів з печінковою енцефалопатією. Динник Наталія Вікторівна, лікар-гастроентеролог, нутріціолог Універсальної клініки «Оберіг» представила дайджест за матеріалами Міжнародного конгресу ILC 2016 Європейської асоціації по вивченню захворювань печінки (EASL).

В рамках ХХ Гастростудії була проведена пряма трансляція з операційної біопсії печінки у виконанні Чиркова Юрія Едуардовича, к.мед.н., лікаря-інтервенційного радіолога клініки «Оберіг». Юрій Едуардович має унікальний досвід вирішення надскладних медичних задач. Він проводить діагностичні та лікувальні втручання під контролем УЗД і КТ на різних органах – щитоподібній залозі, печінці, нирках, підшлунковій залозі, легенях та ін.

Рєпіна Наталія Володимирівна, лікар ультразвукової діагностики Універсальної клініки «Оберіг» розповіла про інноваційні технології в УЗ-діагностиці печінки, які використовуються в клініці. Серед них – еластографія для оцінки ступеню фіброзу, віртуальна ангіоскопія Fly Thru, візуалізація мікроциркуляції Superb Microflow Imaging (SMI). Ці методи дозволяють поставити точний діагноз неінвазивним шляхом.

На завершення конференції були представлені клінічні випадки. Слухачі дізнались про такі складні випадки, як первинний біліарний цироз (аутоімунне захворювання печінки), хвороба Коновалова-Вільсона (спадкове захворювання, при якому мідь накопичується у тканинах), синдром Бадда-Кіарі (тромбоз печінкових вен). Гості Гастростудії відмітили професійність та злагодженість роботи мультидисциплінарної команди спеціалістів Універсальної клініки «Оберіг», які змогли швидко поставити правильний діагноз та призначити лікування.

Якщо вас чи ваших рідних турбує печінка – звертайтесь в «Оберіг» по телефону 044 521 03 03! Ми маємо надсучасне обладнання і кваліфікованих спеціалістів для успішної діагностики та лікування захворювань печінки.

Направлення:
Гастроентерологія
Відділення:
Гастроцентр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»