• Головна
  • Новини
  • Новий освітній проект “Neurostudies” для неврологів та нейрохірургів

Новий освітній проект “Neurostudies” для неврологів та нейрохірургів

18 липня 2016 р.

16 липня 2016 року стартував новий освітній проект “Neurostudies” від Інсультного центру Універсальної клініки «Оберіг» та Української асоціації боротьби з інсультом. Проект створений для обміну досвідом та знаннями між спеціалістами в галузі неврології, нейрореабілітації та нейрохірургії.

Професор Дерк Крігер
Професор Дерк Крігер

“Neurostudies” проводяться в англомовному форматі за участю доповідачів з країн Європи, українських фахівців та лікарів Інсультного центру клініки «Оберіг». На перший захід у якості спікера був запрошений відомий інсультолог професор Дерк Крігер (Prof. Derk W. Krieger, MD, PhD).

Професор Крігер присвятив своє професійне життя дослідженню цереброваскулярних захворювань. Наразі він викладає в  Копенгагенському університеті, а також займається розвитком Інсультного центру в м. Дубай (ОАЕ).

Професор Крігер представив доповіді, присвячені ішемічному інсульту, атеросклерозу сонних артерій, а також поділився досвідом ендоваскулярного лікування в Інсультному центрі м. Копенгаген (Данія).

Крім традиційних презентацій, професор Крігер провів сесію в учбовому форматі, що має назву “grand rounds”. Це важливий інструмент медичної освіти, який базується на активному обговоренні учасниками клінічних випадків.

В першому заході “Neurostudies” взяли участь неврологи та нейрохірурги з Києва, Чернігова, Харкова, Хмельницького та Дніпра. Наступна зустріч запланована на 28 вересня 2016 року і буде присвячена тематиці лікування болю.

Заходи в рамках “Neurostudies” проходитимуть щоквартально. Програма формується за допомогою зворотного зв’язку від учасників заходів, тому включатиме актуальні для аудиторії теми. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та facebook-сторінці!

Направлення:
Інсульт, Неврологія, Нейрохірургія, Реабілітація після інсульту
Відділення:
Інсультний центр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»