• Головна
  • Новини
  • Всесвітній день боротьби з інсультом – клініка «Оберіг» в авангарді науково-освітніх подій!

Всесвітній день боротьби з інсультом – клініка «Оберіг» в авангарді науково-освітніх подій!

11 листопада 2013 р.

Традиційно, перший тиждень листопада в Україні присвячений боротьбі з інсультом. Українська асоціація боротьби з інсультом за підтримки МОЗ України, Всесвітньої організації боротьби з інсультом (WSO) до Всесвітнього дня боротьби з інсультом, що щороку відзначають 29 жовтня, провела низку освітніх заходів в рамках освітньо-профілактичної програми «СТОП інсульт». Інсультний центр універсальної клініки «Оберіг» завжди виступає партнером заходів асоціації, спрямованих на розширення знань серед населення та лікарів загального профілю щодо профілактики, діагностики, лікування інсульту та реабілітації після нього.

Всесвітній день боротьби з інсультом – клініка «Оберіг» в авангарді науково-освітніх подій!
Всесвітній день боротьби з інсультом – клініка «Оберіг» в авангарді науково-освітніх подій!

Україна з 2006 року приєдналася до всесвітньої активності з реалізації програм профілактики та запобігання серцево-судинним захворюванням, і з цього року країна регулярно проводить широке коло заходів, що мають на меті привернення уваги як медичної спільноти, так і широких верств населення до проблеми боротьби з серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями, залучають молоде покоління до здорового способу життя, агітують проти шкідливих звичок. В рамках тижневого проекту «СТОП інсульт» пройшов фаховий тренінг для ерготерапевтів, що відбувся в Інсультному центрі Універсальної клініки «Оберіг» - експертному центрі, де на основі світових стандартів проводять діагностику, лікування та реабілітацію пацієнтів з інсультом. Протягом 7-8 листопада відбувся науково-освітній форум для лікарів-неврологів «Академія Інсульту», на якому обговорювали актуальні питання сучасної неврології та лікування пацієнтів з інсультом. Логічним завершенням проекту «СТОП інсульт» став спеціалізований тренінг для фахівців неврологів «Стандартизація надання медичної допомоги пацієнтам з інсультом. Розробка та впровадження локального протоколу» на базі універсальної клініки «Оберіг».

Стандарти лікування та реабілітації пацієнтів з інсультом, що використовуються в Інсультному центрі клініки «Оберіг» відповідають найкращим світовим зразкам лікування цієї категорії пацієнтів. Відповідно наші результати є співставними з кращими клініками Європи: зменшення летальності у пацієнтів, що перенесли інсульт (менше 1%), скорочення випадків постінсультних ускладнень (пневмоній, тромбоемболій легеневої артерії, інфекцій сечостатевих шляхів тощо). А головним досягненням Інсультного центру – є максимальне відновлення пацієнтів після інсульту, завдяки ретельно спланованій, індивідуально розробленій для потреб кожного пацієнта, програмі нейрореабілітації. Під час цьогорічних освітніх заходів фахівці Інсультного центру клініки відкрито ділилися власними досягненнями, результатами та напрацюваннями заради однієї мети – надання належної та ефективної допомоги пацієнтам, які перенесли інсульт. Професійна допомога, надана вчасно – повертає до життя.

Госпіталізація пацієнтів до Інсультного центру універсальної клініки «Оберіг» здійснюється цілодобово. Телефонуйте (044) 390-03-03.

Направлення:
Інсульт, Діагностика інсульту, Реабілітація після інсульту
Відділення:
Інсультний центр
Теги:
інсульт, інсультний центр, Універсальна клініка «Оберіг»