Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Таргетна терапія

Таргетна терапія
Про напрям
Про напрям

   Таргетна терапія

В таргетній терапії використовують сучасні протипухлинні препарати, механізм дії яких полягає в блокуванні молекул-мішеней які дають змогу рости злоякісний пухлині, захищати від імунної системи, поширюватись в організмі пацієнта. Таргетна терапія на відміну від класичних хіміопрепаратів працює прицільно, а тому ефективність і безпечність її значно вища ніж хіміотерапії. При таргетній терапії відбувається ефективна дія на організм та клітини організму, не чинячи негативного впливу на здорові клітини, а тому спостерігається менша кількість побічних ефектів. Використання таргентної хіміотерапії як самостійного методу лікування або в комплексі із іншими залежить від типу пухлини, молекулярно-гістологічного профілю, клінічного перебігу захворювання. Сьогодні уже широко в клінічній практиці використовують ефективні таргетні препарати для лікування різних генетичних форм раку молочної залози, множинної мієломи, лімфоми, раку легень, простати, меланоми.

           Види таргетних препаратів

  • Препарати, які проникають через клітину мембрану і діють в середині клітини.

  • Препарати (моноклональні антитіла) дія яких відбувається на клітинній мембрані

Лікар-онколог (клінічний онколог) універсальної клініки «Оберіг» має великий практичний досвід лікування із використанням таргетної терапії. Перед ніж призначати лікування, лікар-онколог ( клінічний онколог) вивчає наяву медичну документацію пацієнта, здійснює збір анамнезу, призначених в разі за потреби додаткові інтервенційні дослідження (МРТ, КТ) , лабораторні (імуногістохімія, молекулярно-генетичне дослідження) доповідає на консиліумі за рішенням якою призначається інструментальна схема лікування пацієнта із онкологічним захворюванням.

Таргетна терапія Таргетна терапія?