Методика Boost-Two-Faces
7 вересня 2017
7 вересня 2017
Вирвавши одну анатомічну зону з контексту, ми добиваємося локальних поліпшень, але, на жаль, ніяк НЕ гармонізуємо архітектоніку обличчя. Все частіше, якщо йдеться про корекцію в пацієнтів за сорок «об'ємом 1 мл на все», доводиться ввічливо пропонувати альтернативи. Проблема тут криється в динаміці перерозподілу об'ємних характеристик всіх м'яких тканин і в зміні показників їх тонусу і здатності адекватно утримувати «нові об'єми» .
При першому знайомстві з людиною наш мозок зчитує її вік по центральній частині обличчя, яка обмежена двома паралельними лініями, що проходить через зіниці. Ці паралелі при так званому симетричному, красивому обличчі повинні пройти через найвищу точку надбрівних дуг і обрисувати латеральні межі рота (коміссури). Про вікові зміни тут сигналізують горизонтальні зморшки лоба, міжбрівна складка, зміна форми носа, відстані між точкою кріплення перегородки носа і крайніми точками «арки Купідона», товщина і рельєфність губ, наявність губно-підборідної зморшки, форма підборіддя, а також наявність двох тіньових зон біля крил носа (верхня третина носогубної складки).
Однозначно важливим маркером віку в цій зоні є втрата об’єму тканин в орбітальній зоні, а також малярного та премалярного об’ємів, що характерно, з формуванням образу «втомленого обличчя» – з впалими очима, скелетизацією надбрівних дуг, сплощенням «медіальної щоки», візуалізації носо-слізної і носо-виличної борозен.
Звернемо увагу на латеральні області обличчя, які сприймаються нами в другу чергу при знайомстві, але є дуже важливими в гармонійній структурі обличчя в цілому. Від середньозіничної лінії до умовного вертикального перпендикуляра, опущеного по козелку вуха, визначається латеральна область обличчя. Візуально маркерами віку тут виступатимуть горизонтальні і надбрівні зморшки чола на тлі втрати об’ємів виличної анатомічної зони (візуалізація надбрівних дуг, лобного гребеня, виличної дуги і латерального кісткового краю очниці), легке нависання тканин брови, наявність радіальних зморшок очей, втрата і опущення тканин виличної зони з формуванням виражених прекозелкових зморшок, птозування і наявність «зморшок посмішки» латеральної щоки з подальшим розмиванням форми контуру і кута нижньої щелепи.
Концепція Boost-Two-Faces передбачає корекцію anti-age-проявів з комплексним моделюванням «зон сприйняття», використовуючи поєднання бурштинової кислоти 1,6%, гіалуронової кислоти 0,9 і 22 мг / мл з наступним введенням ботулотоксину типу А і філлера 20 мг / мл на третьому етапі. Таким чином, дана триетапна корекція усуває патогенетичні вікові зміни м'яких тканин обличчя.
1 етап. Редермалізація Boost up
Введення комбінації 2,2% гіалуронової і 1,6% бурштинової кислоти болюсною технікою за вказаними на схемі точкам, субдермально, і введення 0,9% гіалуронової кислоти – 1,6% бурштинової кислоти в зонах активності кругових м'язів очей і рота, папульно, дермально (рис. 1).
2 етап. Усунення динамічних зморшок
Проводиться через 14 днів після застосування Редермалізації Boost Up і полягає в зміні м'язової активності за допомогою препаратів ботулотоксину типу А по on- і off-label-показаннями (рис. 2).
3 етап. Комплексне моделювання «зон сприйняття»
Через 10-21 день, коли можливо визначити динаміку та вектори натягу м'яких тканин, можемо приступати до об'ємної корекції «зон сприйняття» обличчя. Рекомендований загальний обсяг філлера в концентрації 20 мг / мл – до 4 мл. При цьому необхідно абсолютно точно розуміти запит пацієнта: що саме він хотів би виправити, оцінити обличчя, тип вікових змін з точки зору фахівця, відзначити нюанси, на які клієнт, можливо, не звертає увагу.
Таким чином, ми отримуємо повноцінний протокол корекції вікових змін м'яких тканин обличчя з урахуванням всіх складових патогенезу процесів старіння. Трьохетапна корекція за методикою Boost Two Faces дає можливість відновити:
В цілому ми отримуємо виражений стійкий результат з тривалістю до 1 року.