Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Бронхоскопія: підготовка

Бронхоскопія: підготовка
  • Дослідження може бути виконано в будь-який час доби (зранку, після обіду, ввечері), але строго через 6 годин після прийому їжі і рідини, а також лікарських препаратів.
  • Напередодні дослідження рекомендується легка вечеря, не пізніше 18:00. В цілому, утриматися від прийому їжі та пиття необхідно не менше ніж за 6 годин перед дослідженням.
  • Виключити прийом алкоголю та жирної їжі напередодні і в день проведення дослідження / маніпуляції.
  • Всі медикаментозні препарати, які пацієнт приймає регулярно (препарати для зниження тиску, цукрознижуючі препарати і т.д.) необхідно приймати за звичайною схемою, з невеликою кількістю води.
  • Абсолютних протипоказань до проведення дослідження немає.
  • Перед процедурою Вам буде запропоновано заповнити Інформовану згоду, уважно прочитайте її та переконайтеся, що Ви задали всі Ваші питання лікарю-ендоскопісту.
  • При бажанні пацієнта або за медичними показаннями процедуру можна виконати в стані медикаментозного сну, що забезпечує повний комфорт пацієнтові під час проведення процедури і більше можливостей для ретельного дослідження слизової як великих, так і більш дрібних периферичних бронхів лікарем-ендоскопістом. У цьому випадку, перед процедурою, додатково, потрібно консультація анестезіолога і додаткові аналізи.
  • Для проведення бронхоскопії в стані медикаментозного сну необхідно пройти консультацію анестезіолога. З собою, на консультацію, необхідно принести результати аналізів (загальний аналіз крові, коагулограма, глюкоза крові) і електрокардіограму. Консультацію можна пройти в день дослідження (прийти на 1 годину раніше) або заздалегідь (запис попередній).v
  • Після проведення бронхоскопії починати прийом їжі можна не раніше ніж через 1-2 години після того, як остаточно пройде відчуття оніміння язика та глотки. Пити можна вже через півгодини після проведення процедури, але робити це необхідно дуже обережно, маленькими ковтками. Їсти потрібно невеликими порціями (200-300г). Існує ймовірність того, що вам може здатися, що дія місцевого анестетика вже закінчилася, і в цьому випадку вживання їжі або пиття великими ковтками може призвести до потрапляння напоїв або їжі в дихальні шляхи.
  • Після проведення бронхоскопії в стані медикаментозного сну не рекомендується керувати транспортними засобами, механізмами, приймати важливі рішення, підписувати документи протягом доби.