Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Відгуки про лікаря Болгова Інга Міервалдісовна

Болгова Інга Міервалдісовна

Делал МРТ грудного отдела. Отличный сервис по соответствующей цене. Спасибо доктору Болговой И. М.

Делал МРТ грудного отдела. Отличный сервис по соответствующей цене. Спасибо доктору Болговой И. М.

Я звернулася в клініку «Оберіг» для діагностики МРТ молочних залоз. За останній тиждень я втратила сон і спокій, оскільки в нашому обласному онкодиспансері на мамографії мені поставили невтішний діагноз. На щастя, я знайшла в інтернеті інформацію про клініку «Оберіг» і записалася на діагностику. Лише зайшовши у вестибюль, я зразу же відчула бажання людей допомогти мені. Настільки приємні і ввіч ...

Я звернулася в клініку «Оберіг» для діагностики МРТ молочних залоз. За останній тиждень я втратила сон і спокій, оскільки в нашому обласному онкодиспансері на мамографії мені поставили невтішний діагноз. На щастя, я знайшла в інтернеті інформацію про клініку «Оберіг» і записалася на діагностику. Лише зайшовши у вестибюль, я зразу же відчула бажання людей допомогти мені. Настільки приємні і ввічливі люди зустріли мене за реєстраційним столом. Коли я увійшла вже в сам кабінет 104, мене зустріла дуже мила і приємна медсестра, яка з професіоналізмом поставилася до моєї нервової напруги, знайшла потрібні і правильні слова. Всю процедуру я не нервувалася, оскільки знала, що за мною спостерігають розумні і професійні люди. Після закінчення діагностики зі мною поспілкувалася лікар рентгенолог, сказавши таааакі потрібні мені в той момент слова. Спасибі Вам велике, Інго Міервалдісовно, за Ваш лікарський талант і жіночу солідарність! Нехай Господь допомагає Вам завжди і у всьому!

Розгорнути
Залишити відгук
Це поле обов'язкове
Це поле обов'язкове
Введіть правильно номер
Це поле обов'язкове
Це поле обов'язкове