Клінічне дослідження по раку легень в клініці "Оберіг"
30 липня 2024
30 липня 2024
Клінічне дослідження по раку легень в Універсальній клініці «Оберіг»
З липня 2024 року в Універсальній клініці «Оберіг» розпочато набір в клінічне дослідження, в рамках якого буде відбуватися лікування пацієнтів на рак легень ІІІ стадії.
Рак легень – найпоширеніше онкологічне захворювання в світі та в Україна зокрема. Ця агресивна пухлина, на жаль, на початкових стадіях в більшості випадках ніяк себе симптоматично не проявляє. Але саме виявлення на ранніх стадіях може дати успішний результат на лікування.
“Щороку в Україні фіксується близько 13 тис нових випадків раку легень. Чоловіки хворіють у 5 разів частіше за жінок. Водночас, рак легень є однією з небагатьох нозологій, захворюваність на яку в Україні зменшується щороку на 3-4%”, - коментує головний лікар Національного інституту раку Андрій Безносенко.
Та все ж, найпоширеніші симптоми можуть вказати на патологічний процес:
При появі цих симптомів не варто панікувати, так як вони характерні для більшості захворювань легень, але це точно привід прийти до лікаря, котрий проведе діагностику та призначить відповідне лікування.
Клінічні дослідження для хворих з історією раку – це часто найкраща опція лікування. В рамках випробовування нових препаратів пацієнт має змогу отримати безкоштовну стандартну терапію за міжнародними стандартами, навіть якщо не всі з цих препаратів зареєстровані в Україні, отримувати всю діагностику та супровід лікарів також безкоштовно в рамках дослідження.
З липня 2024 року у Універсальній клініці Оберіг розпочинається набір на клінічне дослідження для пацієнтів з раком легень ІІІ стадії. Для лікування буде застосована хімієпроменева терапія за гайдлайнами NCCN для обох груп дослідження, різниця між групами дослідження буде полягати у варіантах імунотерапії:
І група отримує після хіміо-променевої терапії 17 курсів дурвалумаба. Дурвалумаб є антитілом, що блокує запрограмований ліганд смерті 1 (PD-L1), яке сприяє нормальній імунній відповіді, що атакує пухлинні клітини.
ІІ група отримує паралельно зі стандартною хіміо-променевою терапією та продовжує після закінчення кХПТ досліджуваний препарат.
Досліджуваний препарат – це комбінація пембролізумабу та вібостолімабу (anti-TIGIT моноклональне антитіло, яке зв’язується з Т-клітинним імунорецептором з імуноглобуліном і доменами ITIM (TIGIT) , блокуючи взаємодію між TIGIT і його лігандами CD112 і CD155, тим самим активуючи Т-лімфоцити, які сприяють знищенню пухлинних клітин).
Розширені критерії відбору можна знайти за кодом МК-7684А-006 можна сайті Державного експертного центру МОЗ України: https://clinicaltrials.dec.gov.ua/Detail.aspx . Але варто розуміти, що пацієнту необов’язково мати всі обстеження до вступу на лікування, ми можемо провести обстеження безкоштовно протягом скринінгового періоду в клініці Оберіг.
За детальною інформацією звертайтесь за номером телефону: 063-652-31-38, Наталія Слободянюк.