10 міфів про тренування
15 січня 2021
15 січня 2021
Обіцяли собі спорт з нового року? Спорт - це завжди гарна ідея! Під час того, як плануватимете свої тренування, зверніть увагу на 10 міфів про фізичні вправи від клініки “Мейо”.
Правда, що потрібно включати 20-30 хв кардіотренування у свою програму. Однак щоб досягнути бажаного, слід включати також і силові вправи. Вони сформують м’язи та максимізують ефект “кардіо”.
Деякі люди стурбовані тим, що додавання силових тренувань призведе до збільшення маси тіла. Це неправда. Помірні силові вправи дозволяють максимізувати ефективність спалювання калорій.
Їжа - це паливо для організму, а правильне харчування гарантує результати. Якщо ви хочете схуднути, вихід калорій повинен бути вищим, ніж їх споживання.
Про те, що розтяжка запобігає травмам, оскільки готує м’язи до занять спортом, немає жодного перевіреного дослідження. Це повністю залежить від особливостей організму та рухів. Робіть динамічні розтяжки, на кшталт випадів та махів ногами, щоб допомогти м’язам під час тренувань.
Ваги - це не найкращий спосіб контролювати зміни в тілі. На вагу впливає багато факторів, зокрема скільки води ви випили, що з'їли та коли зважуєтеся. Краще записуйте виміри рук, талії та стегон. А якщо таки використовуєте ваги, то зважуйтеся щодня в один і той самий час.
Деякі люди звертають увагу на показники про спалені калорії, які видно на бігових доріжках. Цей показник не є на 100% точним. Багато факторів визначають, скільки калорій спалює ваше тіло: зокрема стать, вік і поточна вага.
Вправи для пресу - корисні для розвитку м’язів, покращення рівноваги. Однак якщо хочете отримати “кубики”, то доведеться різко зменшити жир в організмі. Проконсультуйтеся зі спеціалістом перед цим.
Добавки та білкові коктейлі не потрібні. Ви можете отримувати ті самі поживні речовини разом з природною їжею (наприклад, індичка, арахісове масло).
Потовиділення - це неточний спосіб виміряти ефективність тренування. Багато факторів впливає на кількість потовиділення, наприклад, температура, вологість та рівень гідратації.
Почуватися не надто комфортно під час тренування - це нормально, відчувати біль - ні. Біль - це спосіб, яким тіло повідомляє вам, що щось не так. Якщо ви відчуєте біль під час тренування, зупиніться, аби не нашкодити собі.