Сучасна реабілітація та відновлення після інсульту
20 лютого 2012
20 лютого 2012
Вже протягом 2-х років з моменту відкриття, Інсультний центр Універсальної клініки «Оберіг» є лідером в Україні з впровадження сучасних підходів до лікування інсульту та комплексної реабілітації пацієнтів з інсультом. Розвиваючи міжнародну співпрацю провідних фахівців, які займаються проблемою інсульту 18-го лютого 2012 року Універсальна клініка «Оберіг» вітала у своїх стінах видатного американського професора Джоела Стейна (Joel Stein). Джоел Стейн є визнаним фахівцем з фізичної реабілітації, завідуючим кафедри реабілітації медичного факультету у Колумбійському університеті (Columbia University College of Physicians and Surgeons), а також він є головним фахівцем із фізичної реабілітації в NewYork Presbyterian Hospital (Нью Йорк, США).
Ми пишаємося своїми досягненнями та прагнемо ділитися ними із лікарями колегами з інших медичних закладів країни, заради покращення загального рівня надання медичної допомоги пацієнтам з інсультом.
Останній захід, ініційований клінікою «Оберіг», відвідали більше 100 лікарів неврологів, фахівців із фізичної реабілітації, лікарів фізіотерапевтів, лікарів ЛФК. Професор Д. Стейн особливо детально зупинився на відновленні рухових функцій після інсульту, що є основною задачею фізичних реабілітологів. Варто зазначити, що всі знання були дуже прикладними та основаними на реальному досвіді лікування та реабілітації пацієнтів після інсульту.
Окрім цього, професор відвідав Інсультний центр клініки «Оберіг», де разом із лікарями Інсультного центру та реабілітологами оглянув кількох пацієнтів та надав свої рекомендації щодо їх лікування та реабілітації. В подальшому професор Д. Стейн запропонував тримати зв'язок, та зазначив, що завжди буде радий давати свої професійні поради у суперечливих ситуаціях під час лікування пацієнтів Інсультного центру.
Універсальна клініка «Оберіг» та її унікальний підрозділ – Інсультний центр вже зараз пропонують сучасний підхід до лікування та реабілітації пацієнтів з інсультом. За 2 роки роботи більше 300 людей змогли відновити життєво необхідні функції, повернутися до активного життя, або, принаймні, бути незалежними у побуті.