Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Гепатолог

Гепатолог
Про напрям
Лікарі
Про напрям

Запис на прийом +38 044 521 30 03.

Гепатологія – це розділ медицини, який займається діагностикою та лікуванням захворювань печінки. В наш час у багатьох людей печінка страждає через неправильний спосіб життя і вірусні інфекції. Такі захворювання як гепатити та цироз можуть призвести до розвитку раку печінки. Тому надзвичайно важливими є своєчасна діагностика та лікування патології печінки.

ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Для диференційної діагностики захворювань печінки і оцінки ступеню ураження клітин печінки використовуються сучасні методи лабораторної діагностики, в тому числі лабораторна діагностика маркерів аутоімунних гепатитів, первинного біліарного холангіту, вірусних гепатитів, визначення генотипу вірусу і вірусного навантаження методом якісної ПЛР, а також рідкісних генетичних захворювань, як гемахроматоз, хвороба Вільсона, недостатність Альфа-1-антитрипсину, що необхідно для правильного призначення лікування.

БІОПСІЯ ПЕЧІНКИ

Можливість кваліфіковано поставити точний діагноз дозволяє наявність спеціалістів, сучасного обладнання і власного патогістологічного центру для проведення тонкоголкової аспіраційної пунктирної біопсії печінки і дослідження зразків тканин, взятих під час біопсії. Процедура проводиться під контролем УЗД інтервенційним радіологом з великим практичним досвідом.

НЕІНВАЗИВНІ МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ

Доступні неінвазивні методи визначення ступеня ураження печінки, такі як ФІБРОТЕСТ (визначає ступінь фіброзу печінки) і ФІБРОМАКС (визначає ступінь фіброзу, активність некро-запального процесу в печінці, ступінь жирової інфільтрації печінки і активність неалкогольного стеатогепатиту, алкогольного ураження печінки), для виконання яких не потрібна біопсія печінки.

В клініці при УЗД використовується апарат експертного класу з проведенням Shеar Wave еластографії, який дозволяє кількісно визначити жорсткість та пружність паренхіми печінки, що корелює зі шкалою Metavir для оцінки фіброзу печінки.

Обстежити стан печінки і жовчовивідної системи, вчасно встановити розвиток ускладнень хронічних захворювань печінки, оцінити кровообіг печінки і селезінки можливо за допомогою УЗД і радіологічних методів діагностики (МРТ, МСКТ, МРХПГ).Корисні статті:
1. Cиндром Алажиля
2. Синдром Бадда-Кіарі
3. Гепатоцелюлярна карцинома

4. Аутоімунний гепатит

Лікарі
Топольницкий Валентин Станіславович Топольницкий Валентин Станіславович
  • Лікар-інфекціоніст
  • Д. мед.наук, професор
  • 42 роки медичного стажу
Гепатолог Чому "Оберіг"?

У нашій клініці працює спеціалізований Гастроцентр, в якому використовується комплексний індивідуалізований підхід в діагностиці і лікуванні захворювань печінки. Досвідчені спеціалісти Гастроцентру керуються принципами доказової медицини, Стандартами і Рекомендаціями Європейської асоціації по вивченню печінки (EASL) і Американської асоціації по вивченню захворювань печінки (AASLD). Лікарі нашого Гастроцентру є постійними членами даних міжнародних організацій та щорічно відвідують міжнародні конгреси для професійного розвитку та представлення власних науково-клінічних даних.

Достовірний діагноз та ефективне лікування забезпечується злагодженою роботою команди професіоналів, в яку входять гастроентерологи, інфекціоніст, спеціалісти УЗ-діагностики, хірурги-ендоскопісти, радіологи, а також лікарі-патогістологи.

Запис на прийом +38 044 521 30 03.

Отзывы наших пациентов
Лариса

21.08.2018

Топольницкий Валентин Станиславович

Рекомендую однозначно. Прекрасний фахівець. 10 років тому допоміг мені перемогти гепатит С з високим вірусним навантаженням на старті. Професійний ерудований лікар, інтелігентна лю...

Роман

26.02.2019

Топольницкий Валентин Станиславович

10 років тому проходив терапію у Валентина Станіславовича, ще тоді він встановив термін інфікування гепатиту С + - 10 років, тобто якщо мені 40, з них півжиття я з гепатитом, дотри...

Роман

26.12.2018

Топольницкий Валентин Станиславович

Дуже вдячний Валентину Станіславовичу! Завдяки його професійним діям 4 роки тому вдалось подолати гепатит С.